Servis, kalibrace

 Opravy:

Zajišťujeme Kompletní záruční i pozáruční opravy nejen přístrojů  Pentax, Sokkia, Leica, Microfyn, Stanley, Bosch, CST/berger, GeoFennel, Freiberger a Theis, ale též všech měřících přísrojů a pomůcek ostatních značek. Mezi nejběžnější opravy patří servis nivelačních přístrojů, který se snažíme řešit v co nejkratším čase. 
 
Zajišťujeme  opravy  nivelačních  přístrojů,  teodolitů,  liniových  a  rotačních  laserů,  potrubních  laserů, či měřících koleček od všech výrobců, které se běžně na stavbě používají.

Ceny oprav se liší dle poškození přístroje. Nejsme tedy ani "zhruba" schopni bez prohlídky poškozeného přístroje určit cenu jeho opravy.
 
Objednávkový list opravy.
 

Kalibrace:

Zajišťujeme kompletní kalibrační služby včetně servisního zásahu pro nivelační přístroje, teodolity, rotační a liniové lasery, potrubní lasery, dálkoměry, trasoměry, teploměry, vodováhy, pásma, metry, alkoholtestery a další měřidla.
   
Stačí pouze vyplnit objednávkový list opravy a zaslat nám jej společně s Vašim přístrojem. Naši zaměstnanci Vás budou kontaktovat a domluví s Vámi případné další detaily.
   
Jak rychle zkontrolovat urovnání a přesnost přístroje.
   

Náhradní díly:

Autorizovaný servis a prodej náhradních dílů pro elektrické nářadí Bosch, zahradní nářadí a nářadí pro kutily Bosch.

 

 
Po odeslání vyplněného poptávkového formuláře, Vás budeme kontaktovat a domluvíme s Vámi případné další detaily.


Poptávkový formulář

!
!
!
!
!
!
CAPTCHA